Кукольный театр в Киеве от арт-студии "Арбузик", Киев.

Кукольный мир (театр кукол) обладает замечательным воспитательным и обучающим эффектом, формирует у ребёнка представление о добре и зле, моральные и этические качества. Ведь маленькому ребёнку так важно помочь найти верные ответы на вопросы этой жизни. Наши кукольные спектакли в доступной игровой форме расскажут вашим детям о таких простых, но очень важных истинах.
Каждый спектакль включает в себя интерактив со зрителями, полное вовлечение гостей детского праздника в интереснейшее приключение вместе с любимыми героями. Также сами дети могут стать кукловодами и под руководством артистов создать собственное представление. При желании, наши мастера помогут Вашему ребенку создать свой уголок театра кукол, научат делать кукол, декорации и самому подбирать произведения для спектаклей и воссоздавать их на сцене.

Кукольный спектакль не оставит равнодушным никого, включая взрослых.


Мы предлагаем детские кукольные спектакли на украинском или русском языке, на Ваш выбор. Ниже Вы можете ознакомится с кратким содержанием самых популярных среди детей сказок.

«Ляля Шоу»

Описание: Тільки сьогодні і тільки зараз! Ви будете реготати до сліз, наші актори подарують Вам неймовірне лялькове шоу! А цвяхом нашої програми є АФРИКАНСЬКИЙ КРОКОДИЛ! Якого на ваших очах буде дресирувати приборкувачка диких тварин Рашумба Тумба Юмба. Вистава для дітей от 3-х до 8 років.

кукольный спектакль

 
«Справжній тато» (за мотивами В.Орлова «Золоте курча»)
 
Ця казка про Вовка-одинака , який забув або не знав, що таке любов, ніжність. Та так сталося, що йому довелося висиджувати курчатко, щоб потім його з’їсти… Але  маленьке народжене диво пробуджує у Вовка добрі та ніжні почуття. А найголовніше - в ньому прокидається справжній ТАТО.
Тривалість вистави - 35 хв.
 
детский спектакль
 
 
Вистава «Попелюшка»
Рос. та укр.мова

Ця старовинна казка народилася багато, багато століть тому і досі все живе та живе, і кожен розповідає її на свій лад...
Це зворушлива і мудра історія, яку люблять усі діти та дорослі, в якій бідна дівчина на ім’я Попелюшка отримує чудової краси сукню й черевички, вирушає на бал та підкорює серце принца. Але опівночі чари закінчується, і Попелюшка, похапцем тікаючи, губить черевичок. Принц повинен тепер відшукати в королівстві свою кохану ...
 
 
 
«Чарівна скрипка»  (про музику та музичні інструменти)

Це музична казка,в якій діти знайомляться з музикою та музичними інструментами, усвідомлюють відносини учня до вчителя та як завдяки музиці стали друзями бешкетник –Вовчик та Жайворонок.
Тривалість вистави – 35 хв.
 
кукольный театр для детей
 
 
«Небезпечні пустощі»  (за правилами протипожежної безпеки)
Захоплююча історія про  бешкетних Курчат, які не слухалися своєї мами-курки та через це  потрапляли в неприємні історії. Та про маленьку Мишку яка врятувала Курчат від підступної Лисиці.
Тривалість вистави – 35 хв
 
кукольный спектакль
 
 
«Незабаром весна» (за мотивами румунської казки «Хто розбудить сонечко»)
 
Зимова казка головним героєм якої є Сніговик. Він зліплений із снігу то має бути холодним. Але його серденько виявилось гарячим та співчутливим.  Він дуже хотів допомогти лісовим звірям, які зачекались тепла, сонечка, весни. От він і пішов будити  сонечко, хоча сам … розтанув.
Тривалість вистави – 35 хв.
 
 
 
«Пригоди Дорофея» (вистава-гра)
 
Це інтерактивна вистава, в якій діти беруть активну участь. Вони допомагають  Оленці - головній героїні казки, перевиховати неслухняного  гусеня. Разом з героями  казки діти розуміють, що завдяки дружбі   (допомагаючи один одному) можна здолати будь-які перешкоди.  
Тривалість вистави – 35 хв
 
 
 
«Українські переспіви» (музична комедія)

Музична комедія про хитрого Цапа, який хоче хазяйнувати на подвір*ї  у тітки Параски та робить капості для того, щоб службового собаку Бровка вигнали з двору. Але, як в казках буває, справедливість перемагає.
Тривалість вистави – 35 хв
 
 
 
«Марійка та Ведмідь» (лірична казка)
                                                             
Лірична казка про Ведмедя-одинака, який звик жити самотнім. А тут з'являється у нього в хаті гостя Марійка - маленька дзиґа. Ведмідь тішиться  що тепер буде не самотнім. Але маленька хитруня вдається до обману...
Тривалість вистави – 35хв
 
 
"Жужик"

Этот спектакль для тех деток, кто любит тачки, гонки, машинки и скорость. Жизнь интересна, прекрасна и … немного опасна. Она состоит из множества дорог. У каждого есть своя. Вот и нашему маленькому герою – автомобильчику Жужику нужно правильно выбрать свой собственный жизненный путь..." Вы окунетесь в мир и историю нашего Жужика и вместе с ним преодолеете все препятствия. Спектакль предназначен как для мальчиков, так и для девочек . Возраст от 3 до 11 лет.

кукольный спектакль Жужиккукольный спектакль Жужик

"Про бравого солдата"
"Любов, боротьба добра зі злом, відносини батьків і дітей, про всі ці кращі людські цінності, почуття та якості розкажуть дітям герої казки Г.Х.Андерсена у виставі "Про бравого солдата".

кукольный спеклакль про бравого солдатакукольный спеклакль про бравого солдатакукольный спеклакль про бравого солдата


"Червона шапочка"
Хто не знає казку про маленьку Червону Шапочку, яка вирушає лісом до бабусі і дорогою зустрічає Сірого Вовка, а далі все як у всесвітньо відомій казці Шарля Перро і навіть доросла мораль про те, що молодим неслухняним дівчаткам варто остерігатися хитрих та підступних спокусників. Адже Шарль Перро писав свої казки для дорослих.

спектакль Красная шапочка, кукольный театрспектакль Красная шапочка, кукольный театрспектакль Красная шапочка, кукольный театр
красная шапочка, кукольный спектаклькрасная шапочка, кукольный спектаклькрасная шапочка, кукольный спектакль


 "Котилася торба"
 Стародавнє народне уявлення про створення світу за мотивами слов'янського фольклору й українських народних казок про Діда, про Бабу, про Змію зі Зміючкою і хлопчика Телесика, того що рибку ловив, Змію обдурив і додому на Гусеняті повернувся.

кукольный спектакль Котилася торбакукольный спектакль Котилася торбакукольный спектакль Котилася торба


"Вертеп"
Вистава існує в духовному й енергетичному просторі, подібному до храмового. Мистецтво тут межує з містикою, а театральне стає сакральним. Актор за допомогою ляльок не просто показує традиційну українську містерію. Він, як творець, від-творює біблійну історію – і водночас живе в ній, зрежисованій і втіленій Вищим Творцем близько двох тисячоліть тому. При тому автентичність традиційного вертепу у виставі збережена дбайливо і навіть прискіпливо.

кульный театр спектакль вертепкульный театр спектакль вертепдетский кульный театр спектакль вертеп

 
"Золоте курча"
Майже детективна історія про те, як Лисиця змушує  Вовка вкрасти у Діда з Бабою золоте яйце і висиджувати золоте Курча, щоб воно підросло, перетворилося на золоту Курочку Рябу, а золота Курочка  Ряба щодня несла по золотому яєчку. Нажаль Курча вилупилось звичайним та ще й півником. Вовк захищає Курча і стає справжнім татом.

кукольный театркукольный театркукольный театр"Принцеса жаба"
Вистава за мотивами російської народної казки «Царівна-Жаба».Лялькова вистава для дітей  3-7 років. Виконують артисти«Театру естради ляльок».Тривалість 45 хвилин.

кукольный спектакль Принцеса жабакукольный спектакль Принцеса жабакукольный спектакль Принцеса жаба


"Малюк і Карлсон"
Малюк та Карлсон - герої казки А. Ліндгрен "Малюк і Карлсон" готові порадувати і розсмішити своїми розіграшами дорослих і дітей, на цей раз, не зі сторінок книги, і не з екрану телевізора, а зі сцени. Що може бути краще живого спілкування!

карлсон кукольный спектаклькарлсон кукольный спектаклькарлсон кукольный спектакль


"Коник-горбоконик"
Головний герой твору — Іван-дурень — чесно несе службу у безглуздого царя. Цар жорстокий і деспотичний.   Усі його думи — не про турботу про державу, а про одне лише одруження на прекрасній Цар-дівиці. Сюжет вистави на основі однойменного твору.

Коник-горбоконикКоник-горбоконикКоник-горбоконик


"Кіт хвалько"
Ти, звичайно, здивований: як же це - Кіт і раптом хвалиться? Перед ким? Та хіба він вміє говорити, як ми з тобою? Уяви собі - вміє! І не тільки вимовляти хвалькуваті пісні! Ось так кіт! А з вигляду він самий звичайний, хіба що вже дуже важливо ходить, так високо задираючи голову, що й землі під собою не бачить... за що і поплатився.

 

"Кіт у чоботях"        
«Кіт в чоботях» Ш. Перро — це казка про те, як кіт — шахрай і пройдисвіт — зробив свого хазяїна, бідного сільського хлопця, багачем і вельможею, зятем самого короля.А почалося усе досить звичайно. Кіт хитрістю зловив кролика і підніс його королеві: «Ось, государ, кролик з сажалки пана маркіза де Карабаса». Розум і винахідливість, жвавість і практичність при усіх обставинах — хороші риси. Основна думка цієї казки : благородство і працьовитість — шлях на щастя.

детский кукольный театрдетский кукольный театрдетский кукольный театр

 
  
"Колобок"
Жили-були бабуся і дідусь. Дружно жили, не тужили. Вирішили вони випекти Колобка. Для цього їм треба витопити піч та води набрати. Відправила бабуся дідуся в дрімучий ліс ( в який перетворяться юні глядачі), а потім за водою до бурхливого струмка. Разом з дітьми замісять вони тісто, спечуть Колобка, але він від них втече! Завдяки дітям, спритний Колобок втече не тільки від бабці з дідом, але і від зайця, вовка, ведмедя, а ось лисицю він обдурити не зможе. Однак діти і Умняшка, виконавши завдання лисиці, врятують нещасного!

ляльковий театр киевляльковий театр спектакль колобокляльковий театр спектакль колобок


"Осторожно Мышка"
Спектакль-игра. У хозяйки дома, тетушки Марины День Рожденья, да как видно, этот замечательный праздник будет испорчен, ведь у нее в доме завелась мышка.

осторожно мыши, спектакльосторожно мыши, спектакльосторожно мыши, спектакль

 
"Пустотливий Дорофій"
Вистава-гра за мотивами російських народних казок, в якому діти допомагають розумній та веселій  дівчинці Оленці врятувати Гусеня від хитрої та підступної лисиці. Їй це вдається дуже не просто, але вона проходить всі труднощі і досягає своєї мети.

спектакль кукольный спектакль кукольный спектакль кукольный


  
"Зимова чудасія"
Засумували лісові жителі, ніяк не настає зима. Вовк пішов на полювання, Лисиця за шубою, а маленький Зайчик і зовсім, як ведмідь, вирішив лягти спати. Але під Новий рік завжди відбуваються дива! І ось в ліс завітав Дід Мороз... казка починається.

ляльковий театр киевляльковий театр киевляльковий театр киев


"Заяче щастя"        
Вистава-гра за мотивами російської народної казки. Зайченя все молоточком стукає, колода до колоди складає - хату будує. А Лисиця - дівиця, все співає та танцює, сьогодні тут, завтра там і все б добре, та тільки, ось невдача, настала Зима - люта, страшна та біла. Лисиця - дівиця спробує надурити Зайченя, а що в неї вийде ми з Вами побачимо.

ляльковий театр


"Стрибаюча принцеса"     
Чеська народна казка про те, як відважний та кмітливий принц Иржи звільнив свою наречену Ярмилку у Злого Чаклуна. Йому це вдавалося дуже і дуже не просто, але принц Іржи, зробив все для того щоб врятувати Ярмилку, та перемогти нечисту силу.

Стрибаюча принцесаСтрибаюча принцесаСтрибаюча принцеса

 
"Кішки-Мишки"
Весела і динамічна вистава.Головні герої Кішка і Мишка потрапляють в різні кумедні історії і з дивовижною легкістю виходять з них, з честю   та  гідністю. А кожна дитина також є безпосереднім участником і головним героєм цієї вистави.

кошки мышки, детский кукольный спектаклькошки мышки, детский кукольный спектаклькошки мышки, детский кукольный спектакль


 
"Давай дружити"
Один день з життя веселих і непосидючих чеських
дітлахів - братика і сестрички. Вони навчать Вас робити багато цікавих речей, наприклад,
зарядку, малювати, а головне дружити.

кукольный театртеатр куколкукольный театр

 

"Ляльковий мікс"
У цьому спектаклі зібрані найулюбленішi персонажі дітей - це і червона шапочка і троє поросят і гуси лебеді та iншi казковi героi. Вони з легкістю подорожують один до одного в гості, де весело проводять час і навчаються гарним вчинкам. А також знаходять найцiннiше - дружбу!

кукольный театр в Киевеляльковий театр в Киевекульный театр для детей"Храброе сердце".  - Маленький цыпленок отправляется в лес, чтобы победить свой страх.В своем путешествии от встречает Ворона, Волка, Лису и не только учится ничего не бояться, а и меняет их мировоззрение.Удивительная история которая не оставляет равнодушным ни одного зрителя после просмотра.

Храброе сердцеХраброе сердце


"Про велику мрію" - По мотивам сказок Д. Биссета . О большой-большой мечте, которая кажется вовсе в недосягаемости. Но при большом желании и упорстве возможно все и даже исполнение самых заветных желаний. В спектакле задействованы самые разные любимые зверюшки - Поросенок, улитка,лошадь,кузнечике и др. Мечты сбываются....!

кукольный театр в киеве кукольный театр в киеве кукольный театр в киеве


"Апельсиновая заря или давай поиграем" - Спектакль Фантазия для деток и взрослых . В котором все зрители попадают в воображаемую страну, где все вокруг сделано из самых простых подручных материалов,но в этой стране царит мир и доброта. Спектакль открывает истинную суть дружбы и понимания. Учит быть дружелюбным и отзывчивым.

детский кукольный театр детский кукольный театр детский кукольный театр


   Подробнее о проведении праздников для детей читаем здесь.
 

Кукольный театр  | Детские кукольные спектакли в Киеве | Кукольный спектакль на день рождения | ляльковый театр

 

 ВОЗМОЖНО, ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ:

    Цирк
    Фокусники
    Дрессированные кошки
    Детский день рождения
    Моя ростовая кукла
    Ростовые куклы, шоу

Комментарии   

 
+1 #8 ляльковий театрІрина 15.01.2020 21:28
чи працює ляльковий театр на виїзді? якщо так то які вистави і ціна?
Цитировать
 
 
0 #7 RE: Кукольный театрИнна 19.09.2019 08:45
Очень понравился ваш спектакль Ляляшоу! Ну прямо восторг! И у детей и у взрослых! мы волновались, что дети разновозрастные , от самых маленьких до подростков, а по факту все смотрели с удовольствием! Круто! Спасибо за отличную рекомендацию!
Цитировать
 
 
0 #6 RE: Кукольный театрВалентина Павловна 04.06.2019 18:54
Ваш спектакль ЛЯЛЯШОУ превзошел все наши ожидания! Браво! невероятно весело и дети и взрослые были в восторге! Будем обращаться еще!
Цитировать
 
 
0 #5 Спектакль на День рожденияКсения 09.08.2018 16:41
Добрый день!
На день рождения ребёнку (4 года) хотела бы пригласить Театр - сыграть спектакль в детском саду. Нужны рекомендации)

Спасибо!
Цитировать
 
 
+2 #4 RE: Кукольный театрААР 20.04.2016 13:10
Прикольные спектакли, ребёнку нравится))
Цитировать
 
 
+3 #3 RE: Кукольный театрАрт-студия Арбузик 07.03.2016 16:37
Кукольные спектакли, представленные на сайте есть все в наличии. Только какие-то из них могут быть заняты или свободны на разных датах. Уточняйте информацию о занятости интересующих вас спектаклей по телефонам: 0931810987 и 0667463678.
Всегда вам рады!
Цитировать
 
 
+3 #2 RE: Кукольный театрB. 01.03.2016 14:20
Скажите пожалуйста, кукольные спектакли все есть в наличии что у вас на сайте?
Цитировать
 
 
+6 #1 RE: Кукольный театрЕлена 07.09.2015 08:52
Добрый день.Мы детский центр г.Вышгород. Хотим организовать для нашим маленьких гостей по выходным кукольные представления, это может раз или два в неделю. Мы хотим узнать ваши цены,и возможно ли сотрудничество с вами? Спасибо.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

     


   ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ:    ОБЛАКО ТЕГОВ:    ПОПУЛЯРНЫЕ СТРАНИЦЫ:
Заказать бесплатный звонок
Ваше имя Телефон Вопрос или комментарий